Könyvbemutató < Alapértelmezett < Hírek | GeoLitera

Könyvbemutató

Tisztelt Érdeklődők!

A Szegedi Tudományegyetem Földrajzi és Földtani Tanszékcsoportja tisztelettel meghívja Önt a GeoLitera sorozat legújabb kötetének bemutatójára.

A könyvbemutató alkalmából kedvezményes könyvvásárt tartunk, a bemutatott könyv mellett megvásárolhatók lesznek a GeoLitera sorozat korábban megjelent kötetei is.

image

"A könyv tudományos ismeretterjesztő céllal készült, ajánlom mindenkinek, aki szeretne egy kicsit mélyebben betekinteni a tűzhányók életébe, aki szeretné megismerni, hogy miért és hogyan működnek a tűzhányók, hogyan zajlottak a történelmi idők nagy vulkánkitörései, aki szeretné megtudni azt, hogy mi hajtotta előre a vulkánok megismerésének igényét és aki szeretne többet tudni arról, hogy miképpen alakult ki térségünk, miért működtek itt vulkánok, mikor és hogyan zajlottak itt a vulkáni kitörések, miért nevezhető a Kárpát-Pannon térség egy természeti laboratóriumnak és egyben a vulkanológiai jelenségek tárházának és azt is, hogy lehet-e még a Kárpát-medencében vulkánkitörés."

Harangi Szabolcs

Vissza | 2011. november 10. @ 15:04:12